Таблиці вітамінів

У полі зору – мікроелемент йод

Напевно, з йодом зустрічалися всі. Особливо, коли треба було обробити збиті колінця малюка чи маленькі ранки та подряпинки для запобігання інфікування ран. А ще ми згадуємо про нього, натрапляючи на деяких продуктах на напис “йодована сіль”, “йодоване молоко” тощо. Що ж це за мікроелемент і в чому полягає його важливість для нас із вами?

Детальніше...

 

Англійська хвороба … від нестачі вітаміну D

Цей вітамін є чи не найважливішим з усіх у формуванні кісткової системи організму дитини. Вам мріються стрункі красиві ніжки вашої донечки, правильна форма голівки, красивий тулуб, руки…А може вбачається статечний високий юнак, який обіймає свою маму? Тоді уважно прочитайте про чудо-вітамін D.

Детальніше...

 

В полі зору – вітамін A

В основі слова “вітаміни” лежить корінь “віта”, що латинською означає життя. І справді, ці біологічно активні органічні сполуки є життєво необхідними для організму людини. Вітаміни беруть активну участь в обмінних процесах, забезпечують стійкість організму до несприятливих чинників навколишнього середовища.

Детальніше...

 

Фолієва кислота на сторожі здоров'я

В останні два-три роки в світі спостерігається буквально бум популярності цього вітаміну. Раніше нічим не виділяючись серед своїх родичів, сьогодні він став темою дискусій вчених багатьох розвинутих країнах. Із нестачею фолату (це одна з назв фолієвої кислоти) пов'язують головну хворобу цивілізації – атеросклероз, і кілька важких вроджених дефектів дитячого віку.

Детальніше...

 

Вітамін Е

Якщо ми говоримо про своїх дітей, то звичайно, перш за все, турбуємося, аби вони були здорові. Бо сучасні шкільні програми, за словами медиків, призводять до напруженості організму дитини. Акселерація, про яку говорили вчені лише 5-10 років тому, тепер змінилася процесами сповільнення фізичного розвитку. То ж мимоволі з'являються запитання: чи можна якось підтримати свого школяра. Один із вітамінів, а саме вітамін Е, дозволить частково виправити ситуацію.

Детальніше...

 

Сторінка 1 з 2

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com