Пригодовування

Годувати дитину грудьми бажано як можна довше – до однорічного віку, а якщо є можливість і старше року. Унікальні біологічні властивості вашого молока корисні малюкам і цього віку. Але виключно «молочний» період життя дитини, коли грудне молоко повністю задовольняє усі харчові та енергетичні потреби, триває не більше 6 місяців. До цього віку малюки помітно підростають, у них подвоюється маса тіла, збільшується рухова активність і відповідно збільшуються затрати енергії їх організмом. Виключно молочна їжа вже не може задовольнити потреби, що збільшуються. З цього віку діти потребують додаткового харчування – пригодовування. Зміни відбуваються і в самому організмі дітей – травна система стає все більш зрілою, здатною до перетравлювання і засвоєння не тільки рідкої, молочної, але й іншої, твердішої їжі.

А через 2-3 місяці з’являються перші, а згодом наступні молочні зуби, отже, поступово виробляється навичка спочатку подрібнювати, перетирати їжу і тільки потім ковтати її.

Ознаки готовності дитини до введення пригодовування

 

  • дитина тримає голову;
  • малюк сидить практично без підтримки (в стільчику для годування);
  • дитя відкриває ротик, коли підносять ложку з їжею;
  • маля відвертається від ложки з їжею, коли не голодне;
  • дитина закриває рот з ложкою в роті, тримає їжу в роті, а потім її ­­ковтає, а не виштовхує.

Правила введення пригодовування

Введення будь-яких продуктів і страв пригодовування – це перші кроки до переходу дитини на якісно нове харчування, до якого вона повинна звикнути. Ці кроки потрібно робити обережно, терпеливо, не поспішаючи, щоб уникнути небажаних реакцій, ускладнень і навіть відмови дитини приймати нову для неї їжу, яка відрізняється від грудного молока за запахом, смаком і консистенцією.

Тому при введенні пригодовування рекомендуємо дотримуватися таких загальних правил.
1. Пригодовування дається перед годуванням грудьми.
2. Будь-які нові для дитини продукти і страви починають давати з невеликих кількостей (соки – з крапель, пюре і каші –  з 1 чайної ложки) і поступово, через 5-7 днів збільшують до повної порції.
3. Нове, чергове пригодовування можна вводити тільки після того, як маля звикне до попереднього, з’їдаючи повну порцію, і добре себе почуває (не раніше ніж через 2 тижні).
4. Щоразу після того, як малюк отримав порцію пригодовування, прикладіть його до грудей. Це продовжить     у вас лактацію, а дитина буде задоволеною, спокійною і краще захищеною в період адаптації до нового харчування від порушень перетравлювання і алергійних реакцій. Коли малюк отримає всі види пригодовування в повному обсязі і буде почувати себе нагодованим, то він сам поступово відмовиться від грудей.

5.  Пригодовування давайте не з пляшечки через соску, а чайною ложечкою маленькими порціями (на кінчику ложки) і обережно кладіть дитині на середину язичка, тоді вона легко проковтне її. Навичку їсти ложкою потрібно виробляти тепер, щоб потім не мати проблем з іншою, більш твердою їжею. Пам’ятайте, що годування густою і твердою їжею через соску може призвести до травматизації ясен, формування неправильного прикусу, карієсу зубів.
6. Ніколи не годуйте дитину в ліжечку. В положенні лежачи вона може захлинутися або вдавитися грудочкою їжі. Під час годування дитина повинна знаходитися у вертикальному положенні, в зручній позі у вас на руках, колінах або сидіти в спеціальному дитячому стільчику.
7. Їжа для пригодовування завжди повинна бути свіжоприготовленою, мати ніжну, гомогенну (без грудочок) консистенцію – спочатку вершкоподібну, а потім густішу – сметаноподібну. Перед тим, як давати пригодовування дитині, остудіть його до температури тіла (36-37 градусів Цельсія), добре перемішайте і ще раз перевірте, чи рівномірно воно остудилося. Для полегшення звикання дитини до нових продуктів рекомендується додавати до продуктів пригодовування грудне молоко.
8. Не годуйте дитину насильно. Уважно слідкуйте за її поведінкою під час годування. Якщо маля виштовхує їжу з рота, «випльовує» її, відвертає обличчя від ложки з їжею, годування продовжувати марно. Причини такої поведінки можуть бути різними: дитя не голодне, їжа йому незнайома на смак або дуже тепла, ви завдали малюку болю тощо. Заспокойтесь і погодуйте дитину груддю. Наступного разу вона більш охоче з’їсть запропоновану їжу.
9. Під час годування рухи дитини повинні бути вільними. Дайте малюку в праву руку «його» ложку, хай він звикне до неї. Прийде час, і дитина сама почне їсти цією ложкою.
10. У разі виникнення ознак поганої переносимості продукту пригодовування (порушення функціі системи травлення, алергічні реакції тощо) слід припинити введення даного продукту і вводити інший.

Програма пригодовування

Існує спеціальна програма, яка передбачає поступове введення в раціон харчування дітей окремих продуктів і страв пригодовування замість грудного молока (див. таблицю на стр. 58).
Першими продуктами пригодовування, що пропонуються дитині у віці 6 місяців, можуть бути овочеве або фруктове пюре, потім каші. Частота вживання цих продуктів повинна становити один чи два рази на день, з поступовим збільшенням об’єму порції.
Згодом всі види пригодовувань ускладнюються за рахунок введення в раціон інших харчових продуктів: сиру, м’ясного пюре, жовтка курячого яйця, рослинного, вершкового масла, вершків, рибного пюре, хліба, сухарів, печива.
Під час споживання дитиною нових продуктів і страв пригодовування завжди береться до уваги її стан здоров’я, апетит, маса тіла, наявність явних або потенційних (сімейних) алергічних реакцій на ті чи інші продукти, схильність до порушень зі сторони органів травлення (зригування, здуття живота, шлункові кольки), частота і характер випорожнень.
Тому програма пригодовування, враховуючи індивідуальні особливості дитини, може дещо змінитися, але не на шкоду повноцінності складу раціону.
Поряд із цим, важливо підкреслити, що головним принципом програми є підтримка лактації матері та якомога довше збереження грудного вигодовування дитини. Тому, в разі умови, що годуюча мама добре харчується і в її раціоні достатньо свіжих фруктів і овочів, дитина, яка добре розвивається, до 6 місяців майже обходиться без яких-небудь харчових добавок (соків і пюре).

Перше пригодовування

Здоровим дітям з нормальною масою тіла на перше пригодовування рекомендується овочеве пюре. Овочі доцільно вводити перед фруктами, оскільки деяким дітям може не сподобатися смак овочів, коли вони вже звикли до солодкого смаку фруктів. Його потрібно давати у зручний для вас фіксований час, звичайно в обідній. Починати слід з одного виду овочів або фруктів і лише після того, як дитина отримала кожен з них окремо, їх можна змішувати.
Для приготування пюре використовують овочі високої якості з ніжною клітковиною – картоплю, моркву, капусту в співвідношенні 2:1:1. Після шестимісячного віку можна використовувати й інші овочі – шпинат, спаржу, кабачки, гарбуз, зелений горошок, городню зелень.
Овочі відварюють на пару чи в невеликій кількості води (окремо), подрібнюють до однорідної маси без грудочок, доводять до потрібної густини овочевим відваром, додають рослинну олію (кукурудзяну, соняшникову або оливкову) з розрахунку 1 чайна ложка (3 г) на порцію пюре 150 г або вершки 10%-жирності – 2-3 чайних ложки. Замість солі додають сік лимону або журавлини (1/2-1 чайна ложка).
Овочеве або фруктове пюре, як низькобілкову страву пригодовування, дають дитині не більше 2 тижнів. Потім необхідно збагачувати пюре високобілковими продуктами: м’ясом з 7 місяців, жовтком (з 1/4 частиною) звареного вкруту яйця з 7-7,5 місяців. Овочеве пюре дають один раз на день, щоденно, поступово перетворюючи його в обідню страву. У випадках анемії м’ясо-овочеве пюре можна вводити раніше – з 6,5 місяців.

Друге пригодовування

Це молочно-круп’яна каша, добре розварена, протерта (якщо із цільного зерна), не дуже густої консистенції.
Всі види круп мають приблизно однакову харчову і енергетичну цінність, вони багаті на рослинні білки, крохмаль, клітковину, мінеральні речовини і вітаміни групи В (В1, В2, РР).
Але є й відмінності, які важливо враховувати при індивідуальному виборі продукту для дитини. Наприклад, рис відрізняється від інших круп найвищим вмістом крохмалю, а гречка – більш високим вмістом мінеральних речовин, заліза і вітамінів. Крім того, рис і гречка, на відміну від манної і вівсяної (а також ячмінної) круп, не містять клейковини (глютену), яка погано засвоюється. У деяких дітей при частому використанні манної або вівсяної каш через непереносимість глютену розвивається хвороба кишечника – целіакія.
Тому при введенні другого пригодовування в першу чергу надається перевага кашам із рису або гречки. Манку і вівсянку починають давати пізніше, коли дитина добре звикне до перших, і дають їх, чергуючи з іншими видами каш.
Спочатку варять каші з одного виду зерна, а з 8-9 місяців, коли дитина отримувала каші з кожною крупою окремо, можна готувати дво- або багатозернові каші – асорті.
Для більш швидкого приготування каш крупу розмелюють на борошно і варять із розрахунку на 150 грамову порцію – 10 г круп’яного борошна, 30 мл свіжого коров’ячого молока, 50 мл води, 5 г цукру, 3 г (пізніше 5 г) вершкового масла.
Каші можна розводити грудним молоком.
Корисні молочно-круп’яні каші з фруктовими або овочевими добавками (сік або пюре з моркви, гарбуза, яблук, бананів та інших фруктів).
Для дітей, які мають алергію на білки коров’ячого молока, потрібно готувати безмолочні каші, збагачені фруктами, або іншими добавками. Кашу дають щодня один раз.
Малюкам із недостатньою масою тіла або з порушеннями травлення першим пригодовуванням може бути каша, а другим – овочеве пюре.

Третє пригодовування


Третє пригодовування – це кисломолочна суміш спеціального приготування для дитячого харчування – кефір, ацидофільне молоко, біфівіт, симбівіт та інші види.  Кисломолочні суміші, в основному, випускаються молочними кухнями або фабриками-кухнями дитячого харчування. Їх готують на основі цільного коров’ячого молока і спеціальних бактеріальних молочнокислих заквасок. Новими ефективними продуктами, що містять біфідо- і лактобактерії, які особливо корисні для дітей, є біфівіт та симбівіт.
Кисломолочні суміші можна готувати також на основі адаптованих молочних та ацидофільних сумішей. Їх застосування забезпечує подвійну користь – збалансоване харчування і заселення в травний канал корисної, захисної мікрофлори.
Кисломолочні суміші доцільно поєднувати із сиром або нежирним печивом (розтертим у порошок).
Після введення трьох основних пригодовувань у раціоні харчування дітей ще залишається два повних годування груддю мами. В тих випадках, коли грудного молока вже мало, необхідно догодовувати дитину молочною сумішшю. Звичайно, що кращою заміною грудного молока, якого не вистачає, є сучасні адаптовані молочні суміші, що продаються в магазинах дитячого харчування в широкому асортименті, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.
У 8 місяців діти отримують пригодовування три рази на день, у віці 9-11 місяців – чотири рази на день. У віці одного року дитина повинна отримувати різноманітне пригодовування з кожної групи продуктів. На 10-11 місяці малюк потроху починає жувати їжу, йому можна вже готувати фрикадельки з телятини, курки чи кроля, а в 1 рік – парові котлети з різних нежирних сортів м’яса. Пюре з печінки вводиться навіть раніше (за рекомендацією лікаря).
Один раз на 7-10 днів рекомендується давати пюре, тефтелі або парові котлети з риби. Вибирають ті сорти риби, які не містять дуже дрібних кісточок (тріска, мерлуза, судак тощо).

Особливості вигодовування дитини віком 9-12 місяців

· Грудне молоко залишається найважливішим продуктом харчування для дитини. Навіть після повного введення пригодовування доцільно годувати дитину грудним молоком після їжі.
· Якщо дитина зголодніла давайте їй грудне молоко (молочну суміш у разі штучного вигодовування) за бажанням дитини, а не за графіком.
· Діти вчаться, наслідуючи. Вони більш охоче їдять, якщо бачать, як це роблять дорослі. Тому, якщо брати дитину із собою за стіл під час сімейної вечері чи обіду, вона швидше навчиться їсти „дорослу" їжу і користуватися столовими приборами.
· Кількість запропонованої їжі повинна базуватися на приципах активного заоохочування до їжі. Експериментуйте з різними продуктами, поєднуйте смаки, привчайте малюка до різної консистенції їжі. Наприклад, діти старші 9 місяців можуть відмовлятися від пюре, що вже встигло їм набриднути, але охоче їдять ті продукти, які легко взяти пальчиками (м'які маленькі шматочки відварених овочів, м'ясну або рибну тефтельку тощо).
· Необхідно ввести в раціон дитини, крім каш, продукти із злаків, які можна давати кусочками - сухарики, хліб печиво.
· Якщо дитина вже отримує всі продукти пригодовування, їй можна запропонувати цільне коров'яче молоко 3,25% жирності.

 

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com