«Маленький спостерігайко»

  • PDF
  • Друк
  • e-mail

МАЛЮКУ ВИПОВНИВСЯ... 1 МІСЯЦЬ

Ось і перший маленький день народження – малюкові виповнився місяць. Ви помічаєте, як ваше дитя робить перші успіхи, як у нього з’являються перші досягнення. Наприклад, ваш малюк уже починає управляти своїм тілом. Рухи його ручок ті ніжок поступово стають більш впорядкованими, плавними. Також малюк уже злегка починає рухати голівкою — лежачи в ліжечку обережно повертає її зі сторони в сторону, а якщо перевернути його на живіт, то навіть пробує, що називається, «пасти волів».

Що ж ми вітаємо вашу родину з першими успіхами! А щоб з кожним днем їх кількість тільки  примножувалася, рекомендуємо вам розвивати вашого малюка за допомогою цікавих та корисних ігор і занять.

«Маленький спостерігайко»

Візьміть яскраве брязкальце чи барвисту іграшку. Спробуйте повільно пересувати цей предмет зліва направо на відстані 25-30 см. від обличчя малюка. Коли малюк навчиться стежити за предметом під час його руху по горизонталі, змініть напрямок і почніть водити  іграшкою по вертикалі. Згодом ви можете розпочати кругові рухи іграшкою.

Також ця гра є дуже цікавою в наступній інтерпретації — натомість іграшки візьміть круг із картону діаметром 10-15 см. і намалюйте на ньому усміхнене добре обличчя. Зі змайстрованою лялькою виконуйте усі ті ж дії, які ми рекомендували робити з іграшкою. Згодом ви побачите, як малюк навчився не лише водити поглядом за обличчям, але й впізнавати й усміхатися до нього.

 

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com