Фолієва кислота на сторожі здоров'я

  • PDF
  • Друк
  • e-mail

В останні два-три роки в світі спостерігається буквально бум популярності цього вітаміну. Раніше нічим не виділяючись серед своїх родичів, сьогодні він став темою дискусій вчених багатьох розвинутих країнах. Із нестачею фолату (це одна з назв фолієвої кислоти) пов'язують головну хворобу цивілізації – атеросклероз, і кілька важких вроджених дефектів дитячого віку.

 

 

Дещо з історії

Фолієва кислота (вітамін Вс, В9) належить до вітамінів групи В, який на сьогодні є дуже відомим. Про нього варто розповісти. Почнемо з історії…

Вчені вперше задумалися про зв'язок між вродженими вадами розвитку і харчуванням у 50-х роках ХХ століття. Вони зробили такі висновки з того, що частота даних дефектів завжди була вищою серед дітей низького соціально-економічного рівня, а також у малюків, народжених взимку і ранньою весною. Особливо це стосувалося вроджених дефектів нервової трубки (першого задатку майбутньої нервової системи малюка). Основна небезпека цієї патології полягає в тому, що зародження цього органу відбувається на дуже ранніх стадіях вагітності, коли більшість жінок ще не знають про те, що вони вагітні. Нервова трубка ембріона формується на 16-28 день після зачаття. Порушення в харчуванні, пов’язані з недостатністю в раціоні майбутньої матері продуктів, збагачених вітамінами (як тепер відомо, найважливіше – фолієвою кислотою), призводять до появи у майбутньої дитини грубих дефектів нервової системи та кістяка.

Заслуги фолієвої кислоти

В дитячий організм фолієва кислота потрапляє переважно з продуктами рослинного і тваринного походження. Про них ми розповімо далі. Але необхідно додати – частина вітаміну утворюється під впливом мікроорганізмів товстого кишечника.

Відомо, що фолієва кислота, як і інший вітамін групи В – В12, бере активну участь у процесі регуляції функцій системи кровотворення. Обидва ці вітаміни ще називають протианемічними факторами.

Жіноче і коров'яче молоко містять адекватну кількість фолатів. Якщо ж ваш малюк, відпочиваючи в бабусі, “захоплювався” з бабусиної “ініціативи” козячим молоком, яке дуже бідне на фолієву кислоту, то у нього згодом можуть з'явитися перші ознаки фолієводефіцитної анемії.

Як вона проявляється? Маля стає млявим, часто скаржиться на головний біль. Звертає на себе увагу жовтяничність склеру. В дитини зникає апетит, хоча бабуся прагла досягти зовсім протилежного. Зниження апетиту відбувається через те, що кислотність шлункового соку знижується. Можуть виникати нудота, відчуття дискомфорту в животі. Одним із частих проявів фолієводефіцитної анемії є підвищена кровоточивість з ушкоджених місць через зниження кількості тромбоцитів. Іноді малюк стає дратівливим, його часто турбує біль різної локалізації.

До появи перших ознак анемії можуть призвести тривалі розлади випорожнень у малят, особливо раннього віку. Справа в тому, що основну кількість вітаміну дитина отримує через всмоктування його з порожнини тонкого кишечника, незначну ж – внаслідок утворення в товстому кишечнику за активної участі бактерій. Тому запальні захворювання кишечника, які супроводжуються порушенням звичайного всмоктування поживних речовин, обов'язково відобразяться на надходженні в організм і вітаміну В9. Таким станом, для прикладу, є захворювання целіакія – в дітей грудного віку при перших вживаннях продуктів злакового походження виникає стійкий пронос, який і стає причиною виникнення дефіциту вітаміну.

Часто фолієводефіцитна анемія є "атрибутом" недоношеної дитини. Перші ознаки недуги тоді з'являються у віці 4-7 місяців: маля стає роздратованим, у нього неадекватно збільшується маса тіла. Неадекватно, тому що це відбувається на фоні почащених випорожнень. Лікарі-неонатологи знають таку особливість росту організму недоношеного маляти, тому завжди заздалегідь призначають вітаміни з вмістом фолієвої кислоти.

І ще. Вітамін В9 досить часто іде в "зв’язці" з іншим "колегою" – вітаміном С (аскорбіновою кислотою). Тому нестача одного з вітамінів часто може призвести до дефіциту іншого. А дефіцит аскорбінової кислоти, в свою чергу, спричиняє погіршання всмоктування з продуктів харчування фолатів.

Дітей із синдромом Дауна стане менше?

Це одна з останніх сенсацій, пов'язаних із фолієвою кислотою. Комітет з харчових продуктів і ліків США (FDA) виступив із заявою про можливий зв'язок виникнення синдрому Дауна з нестачею фолієвої кислоти в організмі матері. Цей взаємозв'язок був виявлений у дослідженнях, які проводилися Національний центром токсикологічних досліджень США.

Синдром Дауна, або трисомія (наявність додаткової третьої хромосоми) по 21-й парі хромосом є важким генетичним захворюванням. За додаткову 21-у хромосому діти розплачуються слабоумством, уповільненим розвитком і нерідко іншими комбінованими вродженими вадами. Зовнішній вигляд хворих на синдром Дауна дітей добре відомий, а за загальною кількістю у світі люди із цією недугою могли б створити велике півмільйонне місто. Порівняно з іншими вродженими хворобами, синдром Дауна зустрічається дуже часто: цю недугу виявляють в однієї дитини із сімсот, народжених живими. На думку біохіміка Джилла Джеймса, у матерів, які мають дітей із хворобою Дауна, є деякі особливості власних ферментів, що безпосередньо беруть участь у перетворенні фолієвої кислоти в організмі.

Не виключено, що вже в найближчі роки діти із синдромом Дауна будуть народжуватися рідше. Справа в тому, що в світі вже розпочалася могутня компанія з пропаганди фолієвої кислоти. Щоденні рекомендовані норми цього вітаміну у США вже збільшені з 180 мікрограм на день до 400. А вагітним жінкам бажано приймати і всі 800 мікрограм. Кампанія в першу чергу спрямована на жінок, здатних до народження дітей. Їм радять "накопичувати" рекомендовану дозу фолату щодня протягом усього дітородного періоду.

Окрім синдрому Дауна, з недостатністю фолієвої кислоти пов'язують такі важкі вади розвитку як аненцефалія (відсутність або ж сильний недорозвиток головного мозку) і "спіна біфіда" – розщеплення хребта. При першій хворобі діти народжуються мертвими або ж нездатними до життя. Роздвоєння хребта сьогодні вважається одним з найпоширеніших уроджених дефектів. Через порушення розвитку нервової трубки в хребетному стовпі дитини залишається щілина, через яку з його каналу видавлюється ділянка спинного мозку. В результаті дитина страждає не тільки від локальних неврологічних проблем у виді парезів і паралічів нижче місця здавлення, але і від гідроцефалії – порушення відтоку спинномозкової рідини з головного мозку.

На даний час діти з “spina bifida” піддаються хірургічній корекціїї з пластикою хребта. Але, як і скрізь, цій проблемі простіше запобігти, аніж потім виправляти – досить лише додати в раціон майбутньої матері невелику кількість фолієвої кислоти. За даними англійського Комітету з дієтології й Асоціації з лікування і профілактики гідроцефалії, ця речовина, додана в борошняні продукти в кількості 240 мг на 100 грам, знижує імовірність розвитку в дитини дефектів хребта на 41 відсоток. У результаті тільки в Англії протягом року можна буде уникнути як мінімум 800 операцій.

Ці вади розвитку зустрічаються набагато рідше, ніж синдром Дауна: у США щорічно народжується близько 2,5 тисяч дітей зі щілиною хребта чи відсутністю головного мозку. Але серйозність цих ускладнень змусила американців розробити велику державну програму. І її освітня частина, що пропагує користь фолієвої кислоти, є основною. Із січня 1998 року в США в обов'язковому порядку збагачують фолієвою кислотою цілий ряд продуктів харчування. Насамперед, це різні види борошна, деякі крупи і продукти, що з них зроблені – хлібобулочні, кондитерські та макаронні вироби. Одна порція таких продуктів повинна забезпечувати приблизно 10 відсотків денної потреби в фолієвій кислоті.

Холестерин поступається

Як вдалося встановити зовсім недавно, фолат потрібний не тільки дітям і майбутнім мамам, але і представникам сильної статі. Фолієва кислота виявилася дуже тісно пов'язаною з основною хворобою цивілізації – атеросклерозом, тобто з інфарктами, інсультами, стенокардією, серцевою недостатністю, аритміями й іншими серцево-судинними захворюваннями.

Головним фактором ризику атеросклерозу і всіх захворювань, з ним пов'язаних, вважався (і поки ще продовжує вважатися) холестерин. Але в останні роки його позиції сильно похитнулися. Сьогодні в респектабельних медичних журналах друкується маса статей про фолієві теорії походження атеросклерозу.

За допомогою фолієвої кислоти і вітаміну В12 попередник речовини, яка згодом буде сприяти утворенню атеросклеротичної бляшки, перетворюється на нешкідливий і навіть корисний метіонін.

І на завершення. З недостатнім прийомом фолату пов'язують розвиток раку товстої і прямої кишки та раку грудей у жінок. Наукових праць, що підтверджують ці взаємозв'язки, стає все більше і більше.

Фолати на …сніданок

У природі вітамін В9 існує у вигляді фолату і знаходиться в зелених листкових овочах, таких як шпинат, цибуля, капуста. Про спорідненість фолієвої кислоти з листковою зеленню говорить навіть її назва, яка походить від слова "фоліум" – листок. Міститься цей елемент і в бобах, спаржі, цитрусових, бананах, томатах, цільних зернових, горіхах, арахісі, крупах (гречаній, вівсяній, пшоняній). З тваринних продуктів ним багата печінка, нирки, м'ясо, яйця. Дріжджі та харчові додатки на дріжджовій основі також несуть значну кількість вітаміну. Спробуйте порахувати, чи достатньо для денної норми ваш малюк та й усі члени сім'ї вживають цього цінного вітаміну, скориставшись наведеною нами таблицею.

Опубліковані в 1996 році дані повідомляють, що синтетичний вітамін В9 засвоюється організмом людини краще, ніж природний аналог. Однак механізм цього явища ще не пояснений. Із січня 1998 року в більшості країн світу набрали сили регулярні заходи для збагачення фолієвою кислотою продуктів харчування. Виробники зобов'язані додавати 0,43-1,4 мг вітаміну на фунт (454 г) продукції. До неї належать борошно, хліб, рис, макаронні вироби, крупи і булочки. Порція такого продукту (з відповідними позначеннями на етикетці) повинна забезпечувати 10% денної норми фолієвої кислоти. Дуже широко збагачуються фолатом "цереалс" – сухі сніданки. Така обов'язкова вітамінізація продуктів є ефективнішою за будь-які заклики приймати вітаміни у вигляді таблеток. Вона стосується практично всіх груп населення, незалежно від статків людей: борошняні та зернові продукти їдять усі, навіть найбідніші.

Не підлягають збагаченню продукти з цільних зернових, оскільки вони багаті на природні фолати. Такі норми встановлені для того, щоб щоденне вживання фолієвої кислоти не перевищувало 1 мг (за винятком випадків, коли це спеціально призначено лікарем). Занадто високі дози фолієвої кислоти можуть викликати побічні ефекти. У дітей, які страждають на епілепсію і приймають протисудомні препарати, можуть почастішати напади. Фолієва кислота маскує симптоми В12-дефіцитної анемії в пацієнтів, які відчувають нестачу вітаміну В12, тоді як неврологічні порушення прогресують.

Незважаючи на те, що експериментальні та клінічні дослідження показали, що вітамін В9 є життєво необхідним для нормального розвитку дитини, перш ніж приймати препарати фолієвої кислоти, потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем.

 

Наталка Ліщенко, лікар-педіатр, кандидат медичних наук.

Подати окремо:

Вміст фолієвої кислоти в продуктах харчування

Продукти

Обсяг порції

Кількість фолієвої кислоти (мг)

% від денної норми (0,4 мг)

Печінка курчати

100 г

770

193

Пластівці для сніданку, збагачені фолієвою кислотою

0,5-1,5 склянки

100-400

25-100

Яловича печінка, тушкована

100 г

217

54

Спаржа

0,5 склянки

132

33

Шпинат

0,5 склянки

131

33

Боби

0,5 склянки

78-128

20-32

Томатний сік

1 склянка

48

12

Брюсельська капуста

0,5 склянки

47

12

Апельсини

1 середнього розміру

47

12

Капуста броколі, приготовлена

0,5 склянки

39

10

Зародки пшениці

2 ст. ложки

38

10

Білий хліб, збагачений фолієвою кислотою

1 шматочок

38

10

 

 

Таблиця 2. Жінки, які планують вагітність, можуть одержувати рекомендовану кількість вітаміну В9 наступними шляхами:

 

ü  збільшити вживання фруктів, темно-зелених листових овочів, сухих бобів й інших продуктів – природних джерел фолату;

 

ü  споживати продукти (пластівці для сніданку), збагачені фолієвою кислотою;

 

ü  приймати моно- чи полівітаміни, до складу яких входить фолієва кислота.

 

 

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com