П’ять слушних порад, як вибрати триколісний велосипед для дитини

Нарешті ваш малюк трошки підріс, навчився ходити і потроху починає цікавитися іграшками для більш дорослих діточок. Найцікавіша, звичайно, - перший власний транспорт - триколісний велосипед. Цей засіб пересування викликає справжнє захоплення у маляти будь-якої статі - як дівчинки, так і хлопчика. Гарні, яскраві триколісні велосипеди викликають затамування подиху у майбутніх підкорювачів шляхів. Проте, матусь хвилює питання: як же правильно вибрати перший велосипед для своєї дитини? Отже, надаємо п’ять слушних порад, як правильно обрати триколісний велосипед серед існуючого в продажу різноманіття.

Порада перша: обирайте велосипед відповідно до віку малюка. Незалежно від того, що сам велосипед триколісний і розрахований на діток від першого року життя, у виборі цього засобу пересування є свої нюанси. На сайті http://price.ua/detskie_velosipedy/ccid75.html можна побачити і придбати дитячі велосипеди для найменших малюків (віком від 6 місяців).

Своїми зручностями вони ще нагадують дитячі візочки:

- мають спеціальну "батьківську ручку" для допомоги дитині в управлінні велосипедом;

- захищені від опадів козирком;

- облаштовані паском безпеки і підставкою для ніжок маляти;

- для зручності батьків мають позаду багажний кошик.

Такий дитячий велосипед можна придбати по ціні від 1 132 гривень (Azimut Lexus BC-15B). Старшим діткам підійдуть більш "дорослі" моделі. Такі, наприклад, як Profi Trike B2-1/6010 за 698 - 756 гривень. Подібні велосипеди дають дитині більше простору пересування, не мають жорсткої фіксації паском безпеки і дозволяють почувати себе більш самостійною.

Порада друга: не варто економити на якості. Уважно передивіться характеристики товару. Якісний триколісний велосипед має міцну стальну раму, амортизацію, тощо. Він якісно зібраний і належним чином облаштований (як, наприклад, Injusa 326 за 2 535 - 5 823 гривень), тому не може бути дуже дешевим.

Порада третя і найважливіша: купувати слід тільки у перевіреного продавця. Не спокушайтеся низькими цінами на ринках! Неякісний триколісний велосипед, вироблений невідомо де і невідомо ким, не тільки швидко зламається, але й може зашкодити здоров'ю маляти. Безвідповідальні несертифіковані виробники в гонитві за прибутками використовують дешеві і шкідливі матеріали: токсичні барвники,крихкий пластик, тощо. Все це може травмувати дитину або викликати алергічні реакції.

Порада четверта: не слід забувати про ігровий момент. Яскравий колір, підібраний відповідно до статі велосипедиста, або дзвіночок, подібний до сигналу автомобіля, - все це буде додатково стимулювати зацікавленість іграшкою. Класно облаштований триколісний велосипед ще довго буде приносити радість дитині. А якщо він ще й подібний до справжнього мотоциклу (як Schwinn Roadster Trike 2012 за 3 325 - 3 325 грн), то ваш юний автолюбитель буде його просто обожнювати.

І, нарешті, остання, п’ята порада: перед придбанням омріяного транспортного засобу надайте можливість дитині посидіти за його кермом. Якщо навіть ви купуєте онлайн, спочатку зайдіть до стаціонарного магазину і випробуйте такий самий триколісний велосипед. Дитині має бути зручно. А ви тим часом зможете порівняти ціни - впевнені, купівля в онлайн магазині буде значно вигіднішою. Вже після цього варто замовляти малюкові його новий триколісний велосипед, який стане не тільки гарним тренуванням нових навичок, але й певним етапом дорослішання вашої дитини.

 

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com