Годуємо дитину з любов’ю

  • PDF
  • Друк
  • e-mail

„Скажи мені, що ти їси, і я скажу тобі, хто ти”, – сказав колись кулінарний письменник Ансельм Брійя-Саварен. Якщо б цей вислів перефразував педіатр, то звучало б, напевно, так: „Скажіть, чим ви годуєте дитину, і я скажу, чи буде вона здоровою”! Справді, ні для кого не секрет, що харчування відіграє дуже важливу роль у нашому житті. І про те, чи правильний підхід застосовується в цьому питанні, батьки мають задумуватися вже з перших днів після народження їх доньки чи сина.

Як відомо, для дитини на першому році життя найкращою їжею є грудне молоко, оскільки саме воно відповідає всім її потребам. Й справді, материнське молоко – щось більше, ніж просто комбінація поживних речовин, ферментів та води. Це складна біологічна рідина, що виконує для немовлят активні захисні та імунологічні дії. Так, у малюків, які вигодовуються грудним молоком, рідше виникають розлади кишечника, інфекційні захворювання, прояви алергії. Специфічні речовини, що містяться в грудному молоці, фактори росту, гормони, забезпечують дитині повноцінний фізичний і розумовий розвиток. Навіть сама можливість перебувати біля материнських грудей має величезне значення! З перших днів життя безпосередня присутність поряд із мамою дозволяє немовляті легше адаптовуватися в новому для нього світі, отримувати можливість почувати себе комфортно і захищено, вчитися довіряти і взаємодіяти з оточуючим середовищем. Як показує практика, дітки, яких годували грудьми, в подальшому легше встановлюють контакт з однолітками, мають більш високий рівень інтелекту, розвиваються гармонійніше.

Дозвольте нагадати, що і для жінки, яка вигодовує своє дитя грудним молоком, цей процес є дуже важливим. Поряд із користю для фізіологічних процесів в її організмі, грудне вигодовування сприяє налагодженню емоційного контакту між мамою і дитям, який, за численними спостереженнями, може утримуватися протягом тривалого часу.

Звичайно, існують ситуації, коли через проблеми зі здоров’ям дитини чи матері малюки не можуть вигодовуватися грудним молоком. В такому разі без замінників молока не обійтись. Однак завжди варто пам’ятати: для повноцінного процесу прийому їжі важливим для дитини є не тільки чиста, ретельно стерилізована мамою пляшечка, але і її люблячий, теплий погляд!

Із досягненням малюком шестимісячного віку настає час, коли материнське молочко чи штучна суміш вже не здатні забезпечити його всім необхідним, – потрібно більше вітамінів, мінералів та інших елементів. Таким чином, приходить пора введення пригодовування. Пам’ятайте, що кожна дитина – це неповторна індивідуальність. Тому, слідкуючи за рекомендаціями вашого педіатра, ви повинні брати до уваги і схильності та особливості своєї донечки чи сина! Загалом, період введення нової їжі є дуже відповідальним, адже дитя починає звикати до чогось незрозумілого і дивного, зовсім не схожого на знайоме й звичне грудне молочко. Воно має різноманітний смак, відрізняється за запахом, консистенцією та температурою. Тому природно, що дитя може відмовлятися від таких нововведень. Мамі в цей період необхідно бути терплячою, наполегливою, а також уважною, оскільки у малюка може виникнути харчова алергія і дуже важливим є вчасно помітити перші її симптоми та виключити з раціону небезпечний продукт.

До 12-місячного віку дитя починає самостійно їсти, тому батькам необхідно підтримувати та підбадьорювати своє чадо в його перших, невпевнених, а можливо, й невдалих спробах. З часом всі ці труднощі буде подолано, і ви з гордістю зможете розповідати дідусям та бабусям про досягнення їх найдорожчих улюбленців.

Насамкінець, варто додати, що кожне годування – це особливий ритуал любові, турботи та спілкування з малюком. А привчаючи дитя з грудного віку до смачних, різноманітних і поживних страв, ви сформуєте у нього важливі звички, які знадобляться протягом усього життя.

 

Наталя Балацька, кандидат медичних наук, лікар-педіатр.

 

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com