Новини

Якого догляду потребують передчасно народжені діти і що робить держава

Щороку 15 млн дітей у світі народжуються раніше терміну, а в Україні - близько 20 тис. Ускладнення в результаті передчасних пологів є основною причиною смерті дітей у віці до 5 років. Напередодні Світового дня передчасно народжених дітей разом з Асоціацією батьків передчасно народжених дітей “Ранні пташки” розказуємо, якого догляду потребують передчасно народжені діти і що робить держава, щоби цей догляд забезпечити і зберегти здоров’я і життя недоношених малюків.

Детальніше...

 

П’ять слушних порад, як вибрати триколісний велосипед для дитини

Нарешті ваш малюк трошки підріс, навчився ходити і потроху починає цікавитися іграшками для більш дорослих діточок. Найцікавіша, звичайно, - перший власний транспорт - триколісний велосипед. Цей засіб пересування викликає справжнє захоплення у маляти будь-якої статі - як дівчинки, так і хлопчика. Гарні, яскраві триколісні велосипеди викликають затамування подиху у майбутніх підкорювачів шляхів. Проте, матусь хвилює питання: як же правильно вибрати перший велосипед для своєї дитини? Отже, надаємо п’ять слушних порад, як правильно обрати триколісний велосипед серед існуючого в продажу різноманіття.

Детальніше...

 

Допомога при народженні дитини в 2012 році

У цьому році державна допомога при народженні дитини істотно збільшиться. Ці кошти закладені в Держбюджеті – 2012. Як відомо, розмір допомоги, а також соціальні виплати на дітей залежать від прожиткового мінімуму, який протягом цього року зростатиме п'ять разів.

Детальніше...

 

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com