Статті

Грудне вигодовування. Чому це так важливо?

Ідеальна їжа для вашого малюка

Найбільш вразливим і важливим періодом для немовляти в пристосуванні до позаутробних умов проживання, безумовно, є перші години, дні та місяці життя. Саме в цьому періоді малюк є найбільш незахищеним від оточуючого середовища. Його фізичний, психомоторний та розумовий розвиток, насамперед, залежать від харчування, догляду та виховання. Особливо важливе значення має харчування. І тільки материнське молоко є найкращою та ідеальною їжею для новонародженого, створеною самою природою.
Грудне молоко – ідеальна їжа для новонародженого – натуральна, стерильна, тепла.

Детальніше...

 

Дванадцятий місяць

Познайомтеся з новою самостiйною людиною. Вона має свої вподобання, серйознiсть, обов’язково впертiсть i безмежно любить вас, своїх батькiв. Першi її кроки переконають у цьому! Адже це кроки незалежної, безмежно щасливої людини. Ось ваша праця – в радiсних очах малюка. Вiдтепер щодня вiн вам приноситиме все новi й новi дарунки у виглядi успiхiв у подоланнi сходинок до вдосконалення Особистостi.

Фiзичний розвиток

Пiдводимо пiдсумки. По закiнченнi першого року життя дитина має важити 10-10,5 кг i мати зрiст 75-76 см. Якщо вимiрянi вами показники вiдрiзняються вiд наведених, не хвилюйтеся. Перш за все, погляньте на себе, чоловiка, батькiв.

Детальніше...

 

Одинадцятий місяць

Маля iз задоволенням дослiджує своє оточення: “подорожує” навколо м’яча, меблiв, людей. Воно залюбки спокiйно грається та бубонить доти, поки поряд МАМА з ТАТОМ.

Фiзичний розвиток

Темпи росту та набирання в масi до закiнчення першого року життя поступово сповiльнюються. Натомiсть зростає рухова, розумова активнiсть. Впродовж одинадцятого мiсяця вага малюка збiльшується в середньому на 400 г, рiст – на 1,5-2 см. Загальнi показники маси та зросту поступово наближаються до норм для дитини однорiчного вiку.

Детальніше...

 

Десятий місяць

Невтомнiсть майбутньої Людини проявляється навiть уночi. Раптом ви прокинетеся i вражено побачите крiзь темiнь ночi, що ваш малюк спокiйно стоїть на нiжках у лiжечку i, присiдаючи, розгойдує колиску. Виявляється, вона гойдається! Нi хвилини спокою! Так, це школа життя, в якiй для маляти немає перерви.

Фiзичний розвиток

Продовжуємо рости! В масi малюк набирає в середньому 400-450 г, в зростi – 1,5-2 см. Довжина тiла має становити 72-73 см.
Останнє десятилiття нашi дiти переживали процес акселерацiї: народжувалися з бiльшими, нiж середньостатистичнi, масою тiла, зростом. Однак сьогоднi науковцi стверджують про початок iншого  процесу – сповiльнення фiзичного розвитку, що пов’язано з несприятливою екологiєю.

Детальніше...

 

Дев'ятий місяць

В останню чверть першого року життя малюк перетворюється з безпомiчного немовляти у вперту, незалежну, самостiйну особу, яка ВСЕ може i хоче робити сама. А скiльки енергiї! Анi секунди ваше чадо не має бажання полежати, понiжитися. Постiйний рух! Чи то гра в положеннi сидячи, чи плазування навколо всiх можливих об’єктiв, витрушування доступних шухляд iз ретельним вивченням їх вмiсту, пiдвищена цiкавiсть до блискучих предметiв. Однак у всiх таких манiпуляцiях може критися небезпека. Пам’ятайте про це!

Фiзичний розвиток

Впродовж дев’ятого мiсяця маса малюка в середньому збiльшується на 500 г. Вiн важитиме 9-9,5 кг, за умови, що народився з масою 3,2-3,5 кг. Якщо ж теперешнiй показник бiльший вiд цього значення, то ймовiрно в малюка паратрофiя (надмiрна маса тiла). Бабуся в селi, напевно, буде тiшитися таким “пампушком” та скаже, що це дуже добре, але сучасна медицина, на жаль, розчарує вас iз цього приводу. Паратрофiя вважається одним iз станiв, що ведуть до зниження iмунiтету, зумовлюють появу ендокринних захворювань та порушення обмiну речовин.

Детальніше...

 

Сторінка 2 з 4

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com