Ім'я малюка

Липень

Для дітей, що народилися в липні підходять імена: Анатолій, Андріан, В'ячеслав, Георгій, Гнат, Макар, Микита, Едуард.

Детальніше...

 

Серпень

За характером народжені в серпні підвищено емоційні, енергійні, вперті люди. Вони стрімкі в діях, але необачні. "Серпневі" жінки впевнені у своїх силах, незлопам'ятні, але недовірливі. У сім'ї лідери. Вони хороші господині, але готувати не дуже люблять. Чоловіки: натури чутливі, в сімейних відносинах поступливі.

Детальніше...

 

Вересень

"Вересневі" люди запальні, емоційні, цілеспрямовані і дуже розважливі. Вони люблять дружні компанії, вранці довго поспати, часто запізнюються на роботу. Жінки люблять і вміють смачно готувати. Чоловіки занадто влюбливі, але обережні, коли справа стосується вступу в шлюб.

Детальніше...

 

Жовтень

Народжені у жовтні обов'язкові, великодушні, безкорисливі у дружніх відносинах, але в справах фінансових практичні й обережні. Не поспішають з висновками, не приймають необдуманих рішень, намагаються вислухати якомога більше різних думок, на підставі яких вибудовують свою точку зору. Завжди вчиняють на свій розсуд, авторитетом для них є кілька дуже близьких людей.

Детальніше...

 

Листопад

Народженим у листопаді небажано давати імена: Анатолій, Дмитро, Микола; Тетяна, Маргарита, Марина, Катерина.

Детальніше...

 

Грудень

"Грудневі" люди відрізняються підвищеною емоційністю, неврівноважені і запальні, не можуть і не вміють жити спокійно. Гостро потребують частої зміни обстановки, кола спілкування, не терплять монотонного способу життя.

Детальніше...

 

Сторінка 2 з 2

Фотогалерея

Замовте журнали

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com